6 nominacions CA Mollet a la Nit de l’Esport Mollet 2018



Divendres, 25 de gener, es va fer la Nit de l’Esport de Mollet, on es ret homenatge als campions i a les campiones esportistes dels clubs molletans. De nou, el CAMollet va estar molt present amb sis de les deu de les nominacions posibles, a les categories de Millor esportistes masculí (Marçal Herraiz) i femenina (Gemma Macián –va ser la guanyadora). Millor promesa masculina (Isaac Parada) , Millor equip de base, Millor club, Millor entrenador (Raúl Gràcia), i Millor patrocinador (Cubas Fumirrat Palau). Com a campions de Catalunya van ser reconeguts els nostres companys i companya: José Prieto, Joaquin Parejo, Josep Maria Ferrer, Guita, F., Pablo Parrado 4x400 (Marc Tort, Lluís Olivé, Manuel Tirado i Raúl D. González), i Premi especial a l’excamollet: Carmen Sánchez Silva: medalla de bronze relleus 4x400m als Jocs del Mediterrani.


Finalistes de la XXVI edició de la Nit de l’Esport en les diferents categories:


Nominats a millor esportista masculí: ALBERT FERRER MESA, Club Bàsquet Mollet, MARÇAL HERRAIZ PRAT, Club Atlètic Mollet, RAMON ALTAYÓ RIPOLL, Mollet Hoquei Club

Nominades a millor esportista femenina: LAURA CAMPOS MARTÍN, Escola Ganesh; JULIA MARCO ROMERO, Club Patinatge Artístic: GEMMA MACIÁN TAPIA, Club Atlètic Mollet

Nominats a millor promesa masculí: ARNAU GORDO HERNÁNDEZ, CEE Sant Gervasi; JORDI GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew; ISAAC PARADAS FALCÓ, Club Atlètic Mollet

Nominades a millor promesa femenina: NÚRIA GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew; CARLA GÓMEZ FRANCO, CEE Sant Gervasi; NATALIA NICASI ANDRÉS, UD Lourdes

Nominats a millor equip absolut: VETERANS A, Mollet Hoquei Club; SÈNIOR FEMENÍ, CEE Sant Gervasi; SOTS 21 FEMENÍ, Club Bàsquet Mollet

Nominats a millor equip de base: ESCOLA DE NATACIÓ, CEE Sant Gervasi, ESCOLA D’ATLETISME, Club Atlètic Mollet, CADET B, CF Mollet UE

Nominats a millor club o entitat esportiva: MOLLET HOQUEI CLUB. CLUB ATLÈTIC MOLLET CLUB MUNTANYENC

Nominats a millor entrenador/a: PACO GONZÁLEZ LÓPEZ, Mollet Hoquei Club, RAÚL GRACIA DEL RIO, Club Atlètic Mollet, ISAAC ROVIRA I DESIREÉ MARTÍN, Club Ball Esportiu Dandi

Nominats a millor escola: CAN BESORA, JOAN ABELLÓ, SANT GERVASI

Nominats a millor patrocinador esportiu: MEINSA, SERME FUSTES I TAULERS, FUMIRRAT CUBAS PALAU,

Premi a l’esportivitat jocs escolars: ESCOLA JOAN ABELLÓ

Premi gest i valors esportius: CADET DE LA UD LOURDES

Mencions Especials: Club muntanyenc: 75è aniversari, Club bàsquet Mollet: 75è aniversari, Carmen Sánchez Silva: medalla de bronze relleus 4x400m als Jocs del Mediterrani, Matilde Esteves-Garcia Biajakue: àrbitre assistent FIFA, UD Molletense – Molletense Cup

Premi Internacional: JOAN CARLES NAVARRO: per la seva trajectòria esportiva