Ja tenim guanyadors del concurs Cursa Sant Vicenç

Wednesday, January 9, 2019

 

Avui, 8 gener, s’ha fet el sorteig del Concurs de fotos històriques de les vint edicions de la Cursa Sant Vicenç, entre les 83 persones (64 homes i 19 dones) que han aportat fotos per crear un àlbum  online de les vint edicions de la Cursa Sant Vicenç, amb més de 300 fotos, que properament formaran part de l’apartat  Cursa Sant Vicenç/ Arxiu Històric del web del Club Atlètic Mollet http://www.camollet.cat/. Els guanyadors han estat Jaime Blanco i Fabiola Herrero. El premi és un dorsal masculí i dorsal femení, entre les persones que han participat del concurs, para la XX edició Cursa Sant Vicenç 2019, del proper 27 gener.

 

Agraïm la col·laboració de l’Ajuntament de Mollet del Vallès per compartir el seu arxiu fotogràfic de la cursa amb el nostre club.

 

https://www.dropbox.com/sh/rh37o5n0uuf1of3/AACFeLo01TKxzpXTtCRCbyXNa?dl=0

Please reload

El Club

El nostre club és caracteritza per l'entrega de la gent que el forma. El podem definir com una gran família, amb un ambient distès i agradable, on la col·laboració de tots els membres es fa palès en cada activitat que organitza.

Altres entrades

RESULTATS CONTROL ABSOLUT 29-08-20

August 29, 2020

1/10
Please reload

Enllaços
Segueix-nos
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • YouTube Basic Black
Etiquetes
Please reload

© 2015 Club Atlètic Mollet (Mònica Grau) - Avís Legal i Protecció de dades

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube