El CA Mollet campió de Catalunya cadet femení

Monday, February 15, 2016

L'Equip femení cadet del Club Atlètic Mollet ha fet història al guanyar el campionat de Catalunya de Cros per Clubs aquest passat cap de setmana a Girona.

 

L'equip el qual l'atleta Maria Carner va guanyar la prova, seguit de la Ghita Bahim en quarta posició, la Clara Herraiz en dotzena posició i per últim la Sara Roca en vint-i-cinquena posició sumant 42 punts per davant  del Club Atletisme Igualada (60) i posteriorment el Club Esportiu Penedès (91). El nostre equip s'ha classificat per al Campionat d'Espanya de Cros per Clubs que se celebrarà el 28 de Febrer a Madrid.

 

Moltes felicitats noies!!!!

 

Resultats

 

 

Please reload

El Club

El nostre club és caracteritza per l'entrega de la gent que el forma. El podem definir com una gran família, amb un ambient distès i agradable, on la col·laboració de tots els membres es fa palès en cada activitat que organitza.

Altres entrades

RESULTATS CONTROL ABSOLUT 29-08-20

August 29, 2020

1/10
Please reload

Enllaços
Segueix-nos
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • YouTube Basic Black
Etiquetes
Please reload

© 2015 Club Atlètic Mollet (Mònica Grau) - Avís Legal i Protecció de dades

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube