6 nominacions CA Mollet a la Nit de l’Esport Mollet 2018

Wednesday, January 30, 2019

 

Divendres, 25 de gener, es va fer la Nit de l’Esport de Mollet, on es ret homenatge als campions i a les campiones esportistes dels clubs molletans. De nou, el CAMollet va estar molt present amb sis de les deu de les nominacions posibles, a les categories de Millor esportistes masculí (Marçal Herraiz) i femenina (Gemma Macián –va ser la guanyadora). Millor promesa masculina (Isaac Parada) , Millor equip de base, Millor club, Millor entrenador (Raúl Gràcia), i Millor patrocinador (Cubas Fumirrat Palau). Com a campions  de Catalunya van ser reconeguts els nostres companys i companya: José Prieto, Joaquin Parejo, Josep Maria Ferrer, Guita, F., Pablo Parrado 4x400 (Marc Tort, Lluís Olivé, Manuel Tirado i Raúl D. González), i Premi especial a l’excamollet: Carmen Sánchez Silva: medalla de bronze relleus 4x400m als Jocs del Mediterrani.

 

Finalistes de la XXVI edició de la Nit de l’Esport en les diferents categories:

 

Nominats a millor esportista masculí: ALBERT FERRER MESA, Club Bàsquet Mollet, MARÇAL HERRAIZ PRAT, Club Atlètic Mollet, RAMON ALTAYÓ RIPOLL, Mollet Hoquei Club

Nominades a millor esportista femenina: LAURA CAMPOS MARTÍN, Escola Ganesh; JULIA MARCO ROMERO, Club Patinatge Artístic: GEMMA MACIÁN TAPIA, Club Atlètic Mollet

Nominats a millor promesa masculí: ARNAU GORDO HERNÁNDEZ, CEE Sant Gervasi; JORDI GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew; ISAAC PARADAS FALCÓ, Club Atlètic Mollet

Nominades a millor promesa femenina: NÚRIA GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew; CARLA GÓMEZ FRANCO, CEE Sant Gervasi; NATALIA NICASI ANDRÉS, UD Lourdes

Nominats a millor equip absolut: VETERANS A, Mollet Hoquei Club; SÈNIOR FEMENÍ, CEE Sant Gervasi; SOTS 21 FEMENÍ, Club Bàsquet Mollet

Nominats a millor equip de base: ESCOLA DE NATACIÓ, CEE Sant Gervasi, ESCOLA D’ATLETISME, Club Atlètic Mollet, CADET B, CF Mollet UE

Nominats a millor club o entitat esportiva: MOLLET HOQUEI CLUB. CLUB ATLÈTIC MOLLET CLUB MUNTANYENC

Nominats a millor entrenador/a: PACO GONZÁLEZ LÓPEZ, Mollet Hoquei Club, RAÚL GRACIA DEL RIO, Club Atlètic Mollet, ISAAC ROVIRA I DESIREÉ MARTÍN, Club Ball Esportiu Dandi

Nominats a millor escola: CAN BESORA, JOAN ABELLÓ, SANT GERVASI

Nominats a millor patrocinador esportiu: MEINSA, SERME FUSTES I TAULERS, FUMIRRAT CUBAS PALAU,

Premi a l’esportivitat jocs escolars: ESCOLA JOAN ABELLÓ

Premi gest i valors esportius: CADET DE LA UD LOURDES

Mencions Especials: Club muntanyenc: 75è aniversari, Club bàsquet Mollet: 75è aniversari, Carmen Sánchez Silva: medalla de bronze relleus 4x400m als Jocs del Mediterrani,  Matilde Esteves-Garcia Biajakue: àrbitre assistent FIFA, UD Molletense – Molletense Cup

Premi Internacional: JOAN CARLES NAVARRO: per la seva trajectòria esportiva

Please reload

El Club

El nostre club és caracteritza per l'entrega de la gent que el forma. El podem definir com una gran família, amb un ambient distès i agradable, on la col·laboració de tots els membres es fa palès en cada activitat que organitza.

Altres entrades

Campions del Cros Internacional de Catalunya

December 2, 2019

1/10
Please reload

Enllaços
Segueix-nos
  • Facebook Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • YouTube Basic Black
Etiquetes
Please reload

© 2015 Club Atlètic Mollet (Mònica Grau) - Avís Legal i Protecció de dades

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube